top of page

Živé zemědělství

Živé zemědělství navazuje na časopis Nová Valeriána. a přináší Vám ty nejdůležitější a nejnovější poznatky ze světa ekologie a biodynamiky.

Jednotlivá čísla lze objednat na

https://www.ekohnojiva.cz/literatura

Od ledna 2022 najdete magazín i ve Vašich obchodech zdravé výživy a v síti obchodů Sklizeno.

Předplatné magazínu  lze objednat na: zive.zemedelstvi@seznam.cz

Roční předplatné obsahuje 2 čísla: prosinec a červen Cena 250 Kč + poštovné

Jednotlivá čísla

Nová Valeriána číslo 1 2020

Tématem prvního čísla je BIODIVERZITA a její vliv na kvalitu úrody a tím i na naše zdraví. Speciální rubrika je věnována vinařství a vinohradnictví, vezmeme vás na květnaté louky Planta Naturalis i mezi grafy aktuálních výzkumů švýcarského FiBLu- vědeckého ústavu pro ekologické zemědělství. Nechte se inspirovat ke zdravé a smysluplné práci se zemí!

cover.jpg

Tématem druhého čísla je OCHRANA KLIMATU. Všechny příspěvky mají stejného jmenovatele. Upozorňují na možnosti řešení, inspiraci a pomoc, kterou ekologické zemědělství nabízí v reakci na sílící klimatickou krizi. Tu můžeme překonat pouze tehdy, pokud začneme hospodařit v souladu s přírodou a ne proti ní. 

1.JPG

Nové číslo našeho časopisu, tentokrát s upraveným názvem - Živé zemědělství, Vám opět přináší aktuální články, rozhovory a studie ze světa ekologie a biodynamiky.

 

Tématem tohoto čísla je Půda a život v ní. 

Cover.JPG

Nové číslo našeho časopisu, tentokrát s pozměněným designem, Vám přináší aktuální články, rozhovory a studie ze světa ekologie a biodynamiky.

 

Tentokrát se témata točí kolem péče o zvířata na našich farmách a o jejich nezpochybnitelnému přínosu pro nás. 

bottom of page