top of page

Nobilis Tilia, s.r.o.

„KVÉST -  Kvalita, Vzdělávání, Etika, Spokojenost a Tradice."

O nás

Firma Nobilis Tilia je průkopníkem přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách, která od roku 1994 vytváří s vášní a pokorou přípravky účinně pečující o pleť i celkovou životní harmonii.

Náš tým

Zahradnický tým tvoří převážně ženský kolektiv, který s láskou pečuje o celou zahradu a přilehlé prostory. Zahradnice se vzdělávají ve svěřených odborných oblastech (permakultura, biodynamika) a své znalosti využívají v péči o zahradu a její rozvoj.

Co nabízíme

Nabízíme certifikovanou přírodní kosmetiku, která vzniká s respektem k přírodě v malebné krajině na úpatí Vlčí Hory, která se nachází na okraji národního parku České Švýcarsko. Nobilis Tilia však nabízí kromě voňavých přírodních produktů i možnost navštívit místo, odkud produkty pochází, odpočinout si v bylinkové čajovně a načerpat novou energii v zahradě. Zahrada Nobilis Tilia je certifikovanou přírodní zahradou, v níž jsou uplatňovány principy permakutury, biodynamiky a šetrného hospodaření v krajině. Zahrada je celoročně přístupná veřejnosti, nabízí komentované prohlídky i vzdělávání v podobě kurzů bylinkaření a výukových programů pro nedalekou základní školu.

Co nás přivedlo k tomu, že na svém hospodářství využíváme biodynamické postupy:

Iniciativa využívat biodynamické preparáty vyšla primárně od zakladatele firmy Nobilis Tilia - Zbyňka Šedivého, který je velmi rád, že máme zájem zahradu v tomto směru rozvíjet a uplatňovat biodynamické principy, 

bottom of page